Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to połączenie elegancji tkanin dekoracyjnych i funkcjonalności rolet. Dzięki ogromnej ilości tkanin z których możemy uszyć roletę rzymską oraz wielu dostępnym modelom szycia jest to idealny produkt nawet dla najbardziej wymagających osób.

Wśród tkanin dostępnych do rolet rzymskich mamy tkaniny firankowe, zasłonowe i tzw. inteligentne – trudnopalne, akustyczne, pochłaniające zapachy. Roleta rzymska może być idealną alternatywą dla firan i zasłon na tradycyjnych karniszach. W tej roli świetnie sprawdzają się rolety rzymskie w układzie dzień – noc, czyi połączenie tkanin transparentnych i zasłaniających. Sterowanie elektryczne rolet rzymskich pozwala jeszcze bardziej podnieść komfort ich użytkowania. Łatwość obsługi i konserwacji w połączeniu z niebanalnym designem sprawią że zakochacie się Państwo w tym produkcie. Wszystkie rolety rzymskie wykonujemy pod indywidualny wymiar. Szczerze polecamy rolety rzymskie.
Jeśli macie Państwo jakąś swoją ulubioną tkaninę, przynieście ja do nas a my z niej uszyjemy roletę rzymską. Rolety rzymskie są obecnie najpopularniejszą z osłon okiennych do dekoracji okna.